خدمات پس از فروش محصولات شرکت پی تی سی گروپ

با افتخار اعلام می‌کنیم که شما به عنوان مشتری گرامی از خدمات گارانتی شرکت پی تی سی گروپ برخوردار هستید. ما به عنوان یکی از پیشتازان در عرصه خدمات لاستیک و تجهیزات خودرو، از اعتماد شما سپاسگزاریم.

برندهای گارانتی:

شرکت پی تی سی گروپ با افتخار گارانتی محصولات برندهای معتبری همچون GTRADIAL، LENSO TYRE، MINERVA، SUPERIA، KAPSEN، VAKAYAMA، HABILEAD و CONTINENTAL را ارائه می‌دهد.

مدت گارانتی:

تمامی محصولات شرکت پی تی سی گروپ دارای گارانتی 5 ساله می‌باشند. این گارانتی به شما اطمینان می‌دهد که از کیفیت برتر محصولات خود رضایت کامل حاصل خواهید کرد.

فعالسازی گارانتی:

برای فعالسازی گارانتی، لطفاً سریال ضمانت نامه محصول خود را به شماره 09917777158 ارسال نمایید. این اقدام ساده، در صورت نیاز به هرگونه خدمات پس از فروش، ما را قادر به ارائه خدمات بهتر خواهد کرد.
همچنین درنظر داشته باشید که در زمان خرید، از فروشنده بخواهید اطلاعات کارت گارانتی را با دقت و به طور کامل پرکرده به صورت مهر شده به شما تحویل دهد، در غیر اینصورت امکان فعالسازی گارانتی وجود ندارد.

در دسترس برای ارتباط:

تیم خدمات مشتریان شرکت پی تی سی گروپ همواره در دسترس است تا به هر گونه سوال یا نیازی که شما دارید، پاسخ دهد. با ما در ارتباط باشید تا تجربه خرید خود را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کنید.
مشاره تماس با مجموعه: 33990000-021

فرم‌های مفید:

در این صفحه، نمونه کارت گارانتی، فرم های نظرسنجی و ارزیابی و کارشناسی تایر خسارت دیده نیز در دسترس دارید. این فرم‌ها به شما امکان می‌دهند تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما را در بهبود خدمات همراهی کنید.

فرم ‌های نظرسنجی و ارزیابی و کارشناسی تایر خسارت دیده

فرم نظر سنجی

فرم ارزیابی و کارشناسی تایر خسارت دیده(1)

فرم ارزیابی و کارشناسی تایر خسارت دیده(2)

فرم درخواست گارانتی:

مشخصات خریدار
مشخصات فروشگاه
مشخصات تایر / خودرو

فرم شکایت و نظر سنجی از محصولات و خدمات PTC GROUP

مشخصات مشتری
رضایت نامه از کیفیت محصولات